Napište nám!

12.02.2010 00:35

   Potřebujete radu či informaci. Jste spokojeni, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Diskusní téma: Napište nám!

Datum: 28.01.2011

Vložil: Petra Šolcová

Titulek: poděkování

Děkuju panu Václavu Zejmanovi za sestavení kuchyňské linky, za výrobu vestavěných skříní, za montáž žaluzií, za přidělání všech polic a světel, za seříznutí dveří u sklepa, za výrobu desky pro modelové kolejiště, za vyzdění příčky pro vanovou zástěnu a také za výměnu žárovky u VW. Díky a v případě potřeby se budu těšit na další spolupráci.

Datum: 01.02.2011

Vložil: Václav Zejman

Titulek: Re: odpověď

Vážená paní Šolcová, nesmírně si vážím Vaší důvěry, kterou jste již podruhé vložila do naší firmy. Stali jsme se servismeny Vašeho nového domova a skutečnost že s námi počítáte i do budoucna mě velice těší a zároveň zavazuje k zodpovědnosti. Za tým Dzupnav Vám přeji mnoho šťastných a úspěšných chvil nejen v novém bytečku.

Datum: 02.02.2011

Vložil: Mgr. P. Šolcová

Titulek: Re: Re: odpověď

Pane Zejmane, děkuju za přání a za odpověď. Já přeju Vaší firmě hodně spokojených zákazníků a Vám hodně úspěchů v práci i v osobním životě.

Datum: 11.11.2010

Vložil: Josef Matějovský

Titulek: Oprava sekačky a kompresoru

Pane Zejmane děkuji za profesionální přístup při opravě sekačky a kopresoru. Kéž by takovéto vystupování mělo více podnikatelů a prodejců.

Datum: 11.11.2010

Vložil: Dzupnav s.r.o.

Titulek: Re: Oprava sekačky a kompresoru

Pane Matějovský, velmi mě potěšilo vaše hodnocení za které děkuji a přeji Vám pohodu při užívání těchto strojů. Václav Zejman

Datum: 11.11.2010

Vložil: Komunální technika, s.r.o.

Titulek: Poděkování

Chci velmi poděkovat firmě Dzupnav za perfektně nainstalované oplocení našeho nového skladu. Cena odpovídala přesně rozpočtu. Děkujeme

Datum: 11.11.2010

Vložil: Dzupnav s.r.o.

Titulek: Re: Poděkování

Děkujeme za vloženou důvěru, a těšíme se na další spolupráci s Vámi. Team Dzupnav

Datum: 09.11.2010

Vložil: Daniel Zejman

Titulek: Web

Bezvadná stránka je tu vše o práci zdokumentováné.Jen by se mi ještě víc líbilo kdyby nějaké fotky se daly zvětšit ale to určitě nebude dlouho trvat a bude to tu taky .A rád se vším pomůžu.

Datum: 09.11.2010

Vložil: Dzupnav s.r.o.

Titulek: Re: Web

Díky Danieli, za Tvé konkrétní nápady a těším se na spolupráci. Doufám že tento prostor využiješ a podpoříš svým umem a znalostmi.

Přidat nový příspěvek